Appartements · Studios · Penthouses · Maisons · Villas · Maisons de ville · Terrains · Commerces

Acheter · Maison · Casa Amb Jardí I Piscina a Montmar

€685.000 [€2395/m2]
Ref. N:5/PHS101332

Chamb: 4, Salles de bain: 2
Surface totale: 286 m2
Surface habitable: 172 m2
Terrain: 413 m2

Parking: Garage, Privé; Meuble: Cuisine équipée
Nombre d'étages: 3

Al barri de Montmar de Castelldefels, tenim aquesta casa independent. Gràcies a la seva orientació a sud, la vivenda gaudeix de molta llum natural. La propietat té piscina, jardí i vistes clares. Lhabitatge es divideix en tres plantes.

La planta principal ofereix una agradable zona de dia composta per saló, menjador, cuina i bany complet, tot amb abundant llum natural. A la planta inferior hi ha la zona de nit, distribuïda en quatre habitacions i un bany complet, proporcionant un espai còmode i funcional per a tota la família.

Lhabitatge disposa a més duna planta semisoterrani amb múltiples possibilitats dús, així com una fantàstica terrassa/solàrium amb vistes clares al mar ia la muntanya, perfecta per gaudir del clima mediterrani durant tot lany. Completa la propietat un garatge privat i zona demmagatzematge.

Ubicada a Castelldefels, a l'exclusiva zona de Montemar, a pocs minuts caminant del centre, de la platja i amb ben comunicat amb l'aeroport i Barcelona.

Ideal per als que volen viure en un entorn tranquil sense renunciar a tots els serveis i comunicacions.

Agencement, design: Cuisine indépendante, Balcon, Chauffage central, Chauffage, Cour intérieure, Sauna, Cave, TV satellite, Débarras, Nécessite des travaux

L'extérieur: Gaz, Piscine

Supermarchés: Sorli - 1180m; Caprabo - 2150m; ALDI - 2190m; Lidl - 2230m
Commerces, pharmacies: Carrefour Express - 2010m