Appartements · Studios · Penthouses · Maisons · Villas · Maisons de ville · Terrains · Commerces

Acheter · Maison · Casa en Planta Amb Vista a La Mar I a La Muntanya en Venda a Sant Cebrià de Vallalta

€350.000 [€2147/m2]
Ref. N:5/PH102889

Chamb: 4, Salles de bain: 2
Surface totale: 163 m2
Surface habitable: 141 m2
Terrain: 765 m2

Vue: Mer; Orientation: Sud-est; Parking: Garage, Garage
Nombre d'étages: 1

Bella casa construïda l'any 2003 i actualitzada en el 2020 per tant és una casa reformada per a entrar a viure amb totes les comoditats. Està situada en Sant Cebrià de Vallata a la urbanització a Castellar d'índies.

Vistes a la mar i a la muntanya, enmig de la naturalesa, allunyada del tumult de la vida diària i quotidiana. És una casa d'una sola planta que consta de 4 habitacions: Una suite amb bany complet (banyera i dutxa), dues habitacions dobles i una individual. I tenim un altre bany amb dutxa.

El saló és molt especial ja que compta amb finestrals que permeten la vista meravellosa a la mar i la muntanya. Menjador amb xemeneia i cuina moderna integrada a la zona del menjador/saló. Des del saló tenim accés a la piscina salina des d'on s'aprecia també les vistes a la mar.

Magnifica pèrgola al costat de la piscina amb àrea de barbacoa. Sant Cebrià de Vallalta és un poble del Maresme, amb la peculiaritat d'estar en una zona amb molts boscos i a 15 minuts de la platja més proxima.

Està a 45 minuts de Barcelona, a una hora de l'aeroport de Barcelona i a 30 minuts de l'aeroport de Girona. Amb seguretat és una àrea privilegiada.

Agencement, design: Placard, Cheminée, Chauffage, Débarras, Buanderie, Cour intérieure, Cave, Rénové

L'extérieur: Barbecue, Piscine

Banques, distributeurs automatiques: BBVA - 2510m
Supermarchés: Dia - 2510m; Supermercados Sorli - 2590m; Mercadona - 4180m